Written by Natalia Szewczyk

Dres damski – modowe niezbędniki

Spis treści

MODA DAMSKA – KIEDY ALL YOU NEED IS DRES

Dla niektórych wyłącznie strój sportowy, na siłownie, do biegania, dla innych codzienny outfit podstawowy. W zależności od kroju, materiału oraz dodatków może być również świetnym wyborem modowym na większe wyjście-DRES.
Dziś na tapet i pod lupę bierzemy dres damski od MyMietowi — wygodny element garderoby, który wyrusza z nami w podróż życia.

DRES DAMSKI Z CZYM KOJARZY CI SIĘ DRES?

Dres to synonim wygody, szczęścia, relaksu i przytulności w najlepszym tego słowa znaczeniu. Niezbędnik, ulubieniec, oczywista oczywistość, konieczność, rzecz modowa.
Dres to stan umysłu. Wkładając dres, automatycznie wchodzimy w mood „relax„, „chill„, czy „I’m in my comfort zone”.
Dla mnie, dla osoby, dla której podróże są częścią DNA wygodny dres to jeden z moich podróżniczych niezbędników. Robiąc długą trasę autem, autokarem, samolotem z przesiadkami, taszczenie bagaży, w momentach, kiedy śpię w różnych dziwnych miejscach niekoniecznie przystosowanych do spania, wygodny, ciepły, przytulny dres ze spodniami z kieszeniami oraz bluzą z kapturem jest podstawą i czymś, bez czego nie wyobrażam sobie mojego podróżniczego, ale również codziennego życia.

WYGODNY DRES DAMSKI – WYBÓR IDEALNY

Dres z dresówki władam, kiedy przychodzę do domu po długim wyczerpującym dniu, kiedy sprzątam, trenuję, w wygodnym komplecie dresowym wybieram się na zakupy.
Z pozoru tak banalna część garderoby, a jednak tak ciężko znaleźć ten idealny. Ażeby kolana się nie wypychały, a tak, żeby się nie kulkował, nie rozciągał, lecz nie kurczył zarazem, duży kaptur, aby wtulić się dało, zakamuflować, czerń, żeby się nie spierała …
Jednak jak to mówi stare ludowe przysłowie-kto szuka ten znajdzie i myślę, że właśnie znalazłam ten swój idealny.

Dres damski z dresówki od polskiej marki

DRES SZYTY NA MIARĘ

Co sprawia, że dres z dresówki by Mymietowi jest idealny? Oto tylko kilka jego zalet. Dresy wykonane zostały z dresówki składającej się z 90% bawełny oraz 10% poliestru, skład ten sprawia, że dres nie spiera się i nie kulkuje, co jest niezwykłą jego zaletą.
Kolejną istotną sprawą, a przynajmniej dla mnie jest fakt, że czerń jest rzeczywiście czarna i nie pozostawia nieestetycznych farfocli nawet na białym podkoszulku, który zakładam pod bluzę-rewelacja!
Na stronie MyMietowi.pl możesz sama zaprojektować spodnie dresowe, bluzy, spódnice oraz sukienki. Niecodzienne i unikatowe printy z pewnością urozmaicą Twoją garderobę.

POLSKA MARKA ODZIEŻOWA – MYMIĘTOWI

Dzisiejszy wpis powstał we współpracy z marką MyMietowi. Polska marka odzieżowa, która uszyje Ci dres szyty na miarę. Kolory, jakość i indywidualizm to myśl przewodnia marki. Na stronie dostępne ubrania damskie, męskie oraz dziecięce. Podaj swoje rozmiary, wybierz ulubiony wzór, a resztę oddaj w ręce profesjonalistów.
Dres możesz personalizować, wybierać kolor podstawy, zmieniać kolor kaptura zarówno wnętrza, jak i jego zewnętrznej części. Dodatkowo masz wpływ na kolor ściągaczy czy kieszeni. Cały proces zakupowy będzie również świetną zabawą, możesz wybrać taki sam dres dla siebie, swojego partnera oraz dziecka.
Cudowna opcja i bardzo zacny pomysł dziewczyn, a wiadomo, polski kobiecy biznes warto wspierać i promować:)
My swoje dresiki zabieramy w naszą podróż życia i z pewnością zapewnią nam komfort i wygodę, tego jesteśmy pewni:)

Dres damski blog lifestylowy