Written by Natalia Szewczyk

Współpraca z moim
blogiem lifestylowym

Osoby, oraz firmy, które zechciałyby podjąć współpracę z blogiem Mójlifestyle.blog zapraszam do kontaktu pod adresem email [email protected]

Poniżej znajduje się kilka przykładów współpracy, ale uprzedzam, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Jeśli interesuje Cię forma współpracy, której nie widzisz poniżej, koniecznie daj znać, z pewnością ustalimy najlepsze rozwiązanie.

Chcę również zaznaczyć, że zastrzegam sobie prawo do odmówienia współpracy z firmą lub osobą, której produkty wzbudzą we mnie jakiekolwiek wątpliwości.

Wszystko co opisuję, recenzuję i polecam, to produkty i usługi, których jestem pewna, których sama chętnie używam, lub użyłabym w przyszłości.

Z moimi czytelnikami jestem szczera i transparentna, zarówno jeśli chodzi o osobistych ulubieńców jak i o produkty czy usługi, które są przedmiotem reklamy, bądź współpracy.

Z pewnością nie polecam i nie poleciłabym niczego w ciemno, a wszystko co będzie w jakimkolwiek stopniu przeze mnie promowane, zawsze poddaje wnikliwej analizie i przetestuję wszystko na własnej skórze:)

Jedynym odstępstwem, będzie reklama np. w formie baneru na stronie, ale wtedy zobaczysz jasny komunikat, że jest to reklama.

Wpis sponsorowany

Wpis sponsorowany, może być opisem firmy, produktu, usługi, lub miejsca. Przedmiot takiego wpisu, musi być przeze mnie uprzednio poznany, lub przetestowany.

Recenzja produktu

Jeśli stworzyłeś coś, czym chcesz się pochwalić Światu? Jeśli tworzoną przez Ciebie usługę, lub produkt, chcesz przedstawić szerszemu gronu odbiorców i szukasz sposobów jak to zrobić? Napisz do mnie, a ustalimy szczegóły współpracy.

Baner Reklamowy

Reklama, baner wyświetlany przez określony czas, wpis, lub osobna podstrona. Skontaktuj się ze mną, a jestem pewna, że znajdziemy najdogodniejszą formę współpracy.

WSPÓŁPRACE:

Biuro podróży Itaka
Suplementy diety Grinday