Written by Natalia Szewczyk

blog modowy

moda i trendy

Natalia Szewczyk

KATEGORIE
Newsletter

Nie przegap nowych wpisów!
Zapisz się na newsletter.

Reklama
Reklama
archiwa
Archiwa

moda i stylizacje

Moda – profesjonalną blogerką modową nie jestem, ale z pewnością moda, to jedna z moich pasji i zamiłowań.

Śledzę trendy, jednak ślepo za nimi nie podążam. Staram się czerpać z “Mody” wyłącznie to co uważam, że odzwierciedla mój charakter i osobowość – jednocześnie nie boję się eksperymentów, zabawy kolorami i stylem.

Moje ubrania muszą być przede wszystkim wygodne, nie należę do osób, które w imię mody, przedkładają swoją wygodę czy np. zdrowie.
Na moim blogu modowym, znajdziesz stroje dnia, sposoby na stylizowanie poszczególnych elementów garderoby, czy ulubione akcesoria.

Inspiracje i modowy blog by Natalia

Blog o tematyce modowej na mojlifestyle.blog, mam nadzieje, stanie się miejscem inspiracji i oderwania się od problemów życia codziennego.

W każdym modowym wpisie, postaram się również wpleść nieco treści o miejscu, w którym robione były zdjęcia. Mój blog modowy, jest miejscem, w którym uchylę drzwi do mojego życia, poznacie fajne holenderskie miejscówki, i inne ciekawostki na temat naszego życia w Niderlandach.

W modzie uwielbiam prostotę i klasykę. Myślę, że z wiekiem zaczęłam bardziej doceniać jakość ubrań, ponad ich ilość. Jestem fanką terminu “garderoba kapsułowa” i uważam, że minimalizm w modzie, znacznie ułatwia dokonywanie codziennych wyborów.

Zapraszam Cię na mój blog o modzie i zachęcam do komentowania i dzielenia się własnymi doświadczeniami, oraz poleceniami.