Written by Natalia Szewczyk

blog kulinarny

przepisy i dieta

Kuchnia włoska nie tuczy?

Włoski sekret długowieczności Uzależniające pasty, rozpustne desery, wielogodzinne biesiady i wino lejące się strumieniami. Jeśli grzeszyć to wyłącznie w Italii. Dlaczego Włosi, pochłaniając najlepszy gluten,

Czytaj więcej »
domowe rocky road baton czekoladowy blog kulinarny

Rocky Road przepis

Święta wielkanocne za nami, a ja, zainspirowana smutnie wyglądającymi resztkami czekoladowych jajek, niedojedzonymi pozostałościami ciastek i ku mojemu zaskoczeniu, całą, nietkniętą paczką mini pianek, zakupionych

Czytaj więcej »
właściwości kurkumy blog lifestyle

SUPERFOODS – KURKUMA

CO TO SUPERFOODS? Terminem “superfoods” opisywana jest nieprzetworzona żywność pochodzenia naturalnego, która jest kopalnią składników odżywczych. Spożywanie superfoods regularnie, ma korzystnie wpływać na zdrowie i

Czytaj więcej »

Natalia Szewczyk

KATEGORIE
Newsletter

Nie przegap nowych wpisów!
Zapisz się na newsletter.

Reklama
Reklama
archiwa
Archiwa

Kuchnia, przepisy i dieta

Kategoria “Kuchnia”, to część bloga bardzo bliska mojemu sercu.
Gotowanie to moja największa pasja, tuż obok podróży.

To właśnie tu, poznacie moje ulubione dania, smaki, ukochane przyprawy i zdrowe “superfoods”, które w kuchni stosuję na co dzień.
Czasami zdarza mi się iść na skróty, jednak zdecydowanie, regułą w mojej kuchni jest gotowanie od podstaw, ze świeżych składników, możliwie najlepszej jakości.

Nie szufladkuję się i nie nazwę się wegetarianką, weganką czy zwolenniczką tej czy innej diety.
Łączę elementy wszystkich kuchni i diet, jestem otwarta na nowe smaki i nie ma miesiąca, bym nie odkryła jakiegoś nowego i przepysznego dania.

Czytam etykiety, mogę nazwać się świadomym konsumentem, jakość i skład produktów są dla mnie niezwykle ważne.

Jedzenia nie traktuję jako zapełniacza brzucha, dla mnie, to czym karmię moje ciało ma ogromne znaczenie. Posiłek jest dla mnie paliwem, daje mi energię i siłę do działania, a przede wszystkim zdrowie.

Blogi kulinarne uwielbiam, czytam, oglądam i są dla mnie niesamowitym źródłem  inspiracji. Mam nadzieję że na moim blogu coś zainspiruje właśnie Ciebie i zostaniesz ze mną na dłużej.