Written by Natalia Szewczyk

Chunky Sneakers – zimowa stylizacja

blog modowy lifestyle ootd look of the day blog
Spis treści

Zimowa zazdrość…

Czym charakteryzuje się holenderski klimat? Jeśli jeśli nie wiesz – „stay with me” i czytaj dalej;)

Nieustający deszcz, przenikający ciało wiatr, wilgotność powietrza bliska 100%. Czym charakteryzuje się holenderska zima? Deszcz, przenikający ciało LODOWATY wiatr, wilgotność powietrza bliska 100% i najważniejsze:

BRAK ŚNIEGU… Odkąd mieszkam w Holandii, me oczy śniegu uraczyły raz (widok Holendrów na rowerach, pokonujących śnieżne zaspy – bezcenny).

Polska Zima – wielka tęsknota…

Czemu wspominam o śniegu?

Co rok, staraliśmy się jeździć w piękne polskie góry, by tam nacieszyć się cudowną, zimową aurą i zapominać o całym, bożym Świecie.

Dlatego też, brak śniegu i pięknej zimy nie doskwierał mi tak bardzo, aż do dziś…

Kiedy wszędzie wokół (instagram, YT, messenger, tv…)  widzę delikatnie choć, padające płatki śniegu otulające Polskie miasta, coś we mnie pęka:P

Zimowa stylizacja – „łap za pierwszy ciuch w szafie, szkoda czasu”

Kiedy zatem, obudziwszy się ostatniego weekendu i nie zaznawszy widoku deszczu za oknem, ba, delikatnego szronu, trzeszczącego pod naporem stópek ptactwa, przy pobliskim kanale – nie mogłam oprzeć się, by nie zaciągnąć Łukasza, niemalże siłą, na poranny spacer.

Bez make-upu, z niedoschnięty i potarganymi włosami, zarzuciłam na siebie pierwsze lepsze ciuchy z szafy i ruszyliśmy w drogę.

Chunky Sneakers zimą – „go for it”

Będąc szczera, moje ukochane sneakersy Adidas, noszę częściej w sezonie jesień/zima, aniżeli latem.

Sprawdzają się świetnie, są zaskakująco ciepłe, przez to, że są wykonane ze skóry, wygodne – czego chcieć więcej.

Mój zakup z H&M, czyli długi, ciepły płaszcz typu Teddy Jacket, również uwielbiam i jestem zadowolona z zakupu w 100%. Ogólnie tego dnia postawiłam na wygodę, „ciepłość”, i szybkość w doborze stylizacji:)

 Inna stylówka z Adidas Supercourt RX White – tutaj. 

Mój blog modowy to nie tylko stylizacje, to również ulubione akcesoria, dodatki, a także piękne, holenderskie miejscówki:)

do zobaczenia w kolejnym wpisie:)