Written by Natalia Szewczyk

Letnia stylizacja – spódnica midi z węzłem i crop top

letni strój dnia blog modowy
Spis treści

Wakacje 2021 – w poszukiwaniu słońca

Po bardzo, bardzo długiej jesieni, niekończącej się zimie i deszczowej wiośnie, czas na odrobinę słońca.

Niestety nie mogę powiedzieć, aby tego sezonu pogoda w Holandii jakoś szczególnie rozpieszczała jej mieszkańców. Dlatego właśnie tych wakacji postanowiliśmy wyruszyć w odległe zakątki Afryki w poszukiwaniu palącego słońca.

Zanzibar – pogoda idealna

Planując nasz wyjazd i organizując podróż na Zanzibar na własną rękę, nie zapomnieliśmy o porze deszczowej, która trwa od marca do końca maja. Wylatując pod koniec maja trafiliśmy na pogodę idealną. W dzień, który czasami bywał pochmurny, ale nam było to nawet na rękę zwiedzając dość sporo, temperatura dochodziła do przyjemnych 30 stopni, wieczory bywały chłodne, a noce przyjemnie rześkie, więc można było obyć się bez włączania klimatyzacji w pokoju.

Nie mogłam doczekać się tych upalnych dni, letnie ubrania zalegały wciąż w szafie praktycznie nietknięte, a nowe nabytki w tym spódnica midi z węzłem o cudownym kroju, prosiły się o wyjście 🙂

Letnia stylizacja – wzory i biel

Pierwszy dzień na Zanzibarze był dość pochmurny, to nie powstrzymało nas jednak przed wypadem na jedną z polecanych plaż, czyli plażę Matemwe. Plaża znajdująca się na północy wyspy była praktycznie pusta, a my byliśmy jedynymi turystami mogącymi podziwiać piękno Oceanu. Stylizacja sprawdziła się rewelacyjnie, a zieleń i biel wpasowały się w zapierający dech krajobraz.

Mocne wzory – trendy na lato

Mocne wzory oraz rzucające się w oczy kolory, to coś co jest niesamowicie modne tego sezonu. Ja jako fanka prostych stylizacji i niezbyt krzykliwych kolorów, tym razem nie mogłam doczekać się, aż wrzucę na siebie coś radosnego i rzucającego się w oczy. 

  • spódnica Zara
  • crop top Zara
  • sandały Teva universal midform
  • zegarek Garett Electronics
  • okulary le specs

Koniecznie dajcie znać czy tego lata stawiacie na mocne wzory i żywe kolory, czy raczej klasyka?:)

Wpadaj na mój blog modowy, tam już niebawem więcej letnich stylówek 🙂

do zobaczenia w kolejnym wpisie:)

Jeśli ciekawi Cię jak przebiegała nasza podróż na Zanzibar i chcesz zobaczyć jej przebieg dzień po dniu, koniecznie odwiedź kanał Łukasz Szewczyk na YT