Written by Natalia Szewczyk

MODNA BIŻUTERIA DAMSKA – CIĘŻKI NASZYJNIK

biżuteryjne trendy blog o modzie
Spis treści

Biżuteria damska – sezon wiosna/lato 2021

Trend na dużą i masywną biżuterię damską, jest już z nami jakiś czas. Bardzo klasyczne, proste stylizacje w stonowanych kolorach, które królowały w sezonie 2020, często podkręcane były ciężką i wyróżniającą się biżuterią.

Naszyjniki łańcuchy, noszone były do prostych podkoszulek, golfów, oversizowych marynarek, czy dresów.

Dziś trend alert – modna biżuteria damska – ciężki złoty naszyjnik.

modna biżuteria blog modowy

Top trendy – im więcej tym lepiej

Jeśli chodzi o biżuterię i co będzie modne tego sezonu, to zdecydowanie będzie królowała zasada im więcej tym lepiej. Tutaj nie będzie miejsca na skromność i minimalizm.

Szaleństwo, mieszanie metali, wzorów, rozmiarów. Zarówno na dekolcie,  uszach, czy na palcach, zobaczymy tego sezonu sporo – będzie z fantazją i rozmachem.

modna biżuteria damska blog o modzie

Modna biżuteria – złoto vs srebro

Odkąd pamiętam zawsze skłaniałam się w kierunku biżuterii złotej. Choć nie zaprzeczam, że ostatnio zaczęłam przeglądać sklepy z biżuterią w poszukiwaniu ciekawych propozycji ze srebra, kto wie.

Ciepły odcień skóry, szczególnie latem, zawsze cudownie komponuje się z ciepłym odcieniem złota. Na moim blogu modowym, nie było dotychczas mocnego akcentu biżuteryjnego, dlatego postanowiłam zaszaleć i dziś fokus na mocny naszyjnik damski.

Biżuteria damska – ciężki naszyjnik zimą

Jak się okazuje, naszyjnik nie tylko dobrze wygląda latem, do luźnej marynary, czy crop topa.

Ze względu na dość chłodny dzień ubranie warstwowe, było poniekąd koniecznością, jednak myślę, że ten masywny i rzucający się w oczy element biżuterii, wpasował się tu całkiem spoko:) (poczułam się jak wokalistka gruby hiphopowej).

złoty naszyjnik blog modowy

Duża biżuteria – jednorazowa przygoda czy związek na dłużej?

Nigdy nie podążam ślepo za trendami, ale zdecydowanie uwielbiam się inspirować i eksperymentować z modą. Wszelkiego rodzaju biżuterię i dodatki uwielbiam i moim zdaniem ciężkie, rzucające się w oczy elementy biżuterii zostaną ze mną nieco dłuższą chwilę. Z pewnością pomysły na stylizacje zobaczycie na moim blogu modowym.

Koniecznie dajcie znać, czy ten trend przypadł wam go gustu? 

Duża biżuteria – hit czy kit?

do zobaczenia w kolejnym wpisie:)