Written by Natalia Szewczyk

Najmodniejsze buty damskie na jesień

Spis treści

Loafersy damskie, trend alert

Do Loafersów podchodziłam jak przysłowiowy pies do jeża. Kilka prób zakupu tych idealnych, wygodnych i cudownych zakończyło się niepowodzeniem.
Buty z sieciówek okazywały się niewygodne i jakoś tak dziwnie skrzypiały podczas chodzenia:P, przez co ostatecznie na stopy me lądowały pierwsze lepsze sneakersy.

Jesienne obuwie damskie idealne

Przyszła jesień a wraz z nią trend na ciężkie buty noszone, o zgrozo, z białymi skarpetkami. Mów co chcesz, ale ja (początkowo) widząc takowe zestawienie, widziałam przed oczami młodego Michaela Jacksona, albo głównych bohaterów Blues Brother. I w sumie nic w tym złego, bo były to skojarzenia pozytywne, jednak nigdy nie wyobrażałam sobie, że podobnie jak oni, tak i ja, dziś mogłabym przywdziać ciężkie loafersy do białych skarpetek, ba skarpetek z dziewczęcą i uroczą falbanką nawet.

Ciężkie buty ze skarpetkami, stylizacja

Media społecznościowe przeprowadziły na mnie zmasowany atak. Widok stylówek “czarne mokasyny/loafersy + białe skarpetki”, wyłaniał się zewsząd i nieoczekiwanie, w mej głowie pojawiła się myśl, „a może, jednak warto dać loafersom jeszcze jedną szansę Natalia!”.
I nagle, w momencie zamanifestowania wizerunku mego, w tym najmodniejszych obuwiu damskim tego sezonu, pojawiły się one. To była miłość od pierwszego założenia i już nikt, ani nic nie powstrzymało mnie, przez ich nabyciem.

Najmodniejsze buty damskie, idealne na jesień

I wszystkie poprzednie fatalne razy, zniknęły gdzieś i odeszły w niepamięć. Tym razem było wygodnie, mięciutko, pasowaliśmy do siebie jak Flip i Flap, jak Tom i Jerry, jak masło orzechowe do jagodowego dżemu.
Skórzane loafersy marki Venezia pojechały ze mną do Rzymu i o dziwo, okazały się wygodniejsze aniżeli moje niegdyś uwielbiane sneakersy.
Przemierzyłam w nich Rzym wzdłuż i wszerz, spacerowałam, zwiedzałam, truchtałam, podbiegałam, szłam tam i z powrotem. Pojawiły się nawet, białe skarpetki z falbanką:)

  • Buty Venezia
  • Skarpetki Calzedonia
  • Spodnie H&M
  • T-Shirt i kurtka Outhorn
  • Naszyjnik Stradivarius

Więcej treści modowych znajdziesz w dziale blog modowy, a jeśli szukasz podróżniczych inspiracji, porad, cennych wskazówek, koniecznie wpadnij na nasz (mój i mojego kochanego męża Łukasza) blog podróżniczy🙂

Najwygodniejsze sneakersy damskie, znajdziesz we wpisie: ażurowy top damski i New Balance 530, stylizacja.