Written by Natalia Szewczyk

Ażurowy top i New Balance 530 w damskiej stylizacji

Spis treści

Damskie stylizacje, ażurowy top marzeń

Jako królowa okazji, detektyw promek i przecen wszelakich, zakupiłam, ten cudowny, niepowtarzalny i niezwykle w trendach ażurowy top.
Cena 30 zł, sklep H&M.

Ponownie miłość od pierwszego założenia i mów co chcesz, ale wraz z apaszką zawiązaną na szyję, cała stylizacja daje mi jakiś taki, trochę Kalifornia lata 60, troszkę francuskie wybrzeże wajb.

Ja widząc taki sweterek od razu mam przed oczami Leonardo Di Caprio w filmie wilk z Wall Street:P

Damskie dodatki, torebka Wittchen

Spodnie to moja kolejna zdobycz z Half Price, przecena ogromna oczywiście, trzy rozmiary za duże, ale nie ma takich spodni, których moja kochana krawcowa przerobić by nie mogła.

Kolejne cacuszko to ta cudna, torba, której nie mogłam się oprzeć. Moja pierwsza rzecz marki Wittchen i coś czuję, że nie ostatnia. Przed świętami w sklepie Wittchen, były przeogromne przeceny i torba z ponad 600 zł przeceniona o połowę musiała znaleźć się w mojej kolekcji. Przyznam, że świetnie sprawdziła mi się w podróży do Hiszpanii, gdzie robione są te cudowne zdjęcia.

Najwygodniejsze buty sportowe, New Balance 530

No i ostatnie, tytułowe, najwygodniejsze sneakersy mojego życia.
Wzbraniałam się długo, opierałam się, bo wiem, że wydatek jest dość spory. Szukałam zamienników, które nie przetrwały próby i zawodziły mnie po przejściu 5 km, tak chodzę dużo z uwagi na moją obecną profesję, czyli podróżniczka.

Wreszcie po wielu, wielu odciskach, po namowach mego kochanego męża, zakupiłam i nie wydaje mi się, abym zamieniła je kiedykolwiek na coś innego.
Obuwie jest bajecznie wygodne, idealnie wyprofilowane, szerokie, nic nie ciśnie, nie obciska i rozumiem, teraz rozumiem ten wielki hajp na 530 New Balance.
I’m in love.

Po więcej treści modowych, stylizacje i najmodniejsze dodatki zajrzyj na blog modowy, tam między innymi najmodniejsze buty damskie loafersy w jesiennej stylizacji.