Written by Natalia Szewczyk

Najlepsza dieta to zdrowy styl życia – mój nowy blender bezprzewodowy BlendyGo

Blender bezprzewodowy na blogu lifestylowym
Spis treści

Blender BlendyGo i śniadanie idealne

Ponad połowa Polaków przeznacza na nie od 5 do 10 minut dziennie. Panowie preferują na słono, Panie na słodko. Zazwyczaj ma być szybkie, nieskomplikowane a najlepiej zdrowe i przepyszne – Śniadanie!

Większość Polaków nie wyobraża sobie śniadania bez pieczywa, część sięgnie zatem po zwykłą kanapkę z serem bądź wędliną, niektórzy zadowolą się miską płatków śniadaniowych z mlekiem, jogurt czy owoc też będą jakąś opcją jednak Ja – od lat nie wyobrażam sobie śniadania bez zdrowego koktajlu i właśnie blender BlendyGo będzie tu sprzętem, który wspomoże mnie w jego wykonaniu. 

zdrowe śniadania blender bezprzewodowy blendygo i przepisy

Zdrowe nawyki – odczaruj słowo „dieta”

Jeśli zapytana miałabym wymienić zdrowe nawyki, które odmieniły moje życie na lepsze i przyczyniły się w największej mierze do poprawy mojego samopoczucia, zdrowia i ogólnej kondycji to z pewnością byłyby to dieta, aktywność fizyczna oraz sen.

Słowo „dieta” zapewne kojarzy Ci się z wyrzeczeniami, notorycznym głodem czy ograniczeniami, tutaj słowa „dieta” używam mając w zamyśle „zdrowe nawyki żywieniowe„. Daleko mi od głodzenia się a znajomi mówią, że jem więcej niż niejeden chłop:)

Uwielbiam jeść, gotować, próbować nowych smaków. Jedzenie daje mi energię, jest dla mnie paliwem, to co spożywam ma zapewniać mi zdrowie i dostarczać mojemu organizmowi odpowiednich składników odżywczych.

blender blendygo zdrowa dieta blog lifestyle

Blender BlendyGo przepisy

Na śniadanie, po treningu, na deser czy posiłek w biegu – smoothie, koktajl, proteinowy, owocowy, warzywny – posiłek idealny. Wrzucasz, blendujesz, wypijasz. 

Idealna opcja by przemycić porcję zdrowych warzyw bądź owoców dla niejadka, dla sportowców z miarką białka, na odporność z imbirem, na stany zapalne z kurkumą. Tutaj można popuścić wodzę fantazji i próbować różnych połączeń, smaków, składników a jeśli brak weny można zdać się na gotowy przepis podany nam na tacy…

W przygotowaniu mojego śniadania idealnego pomaga mi blender bezprzewodowy BlendyGo a opcja dokupienia książki ze zdrowymi i przepysznymi przepisami będzie idealna dla tych, którzy potrzebują urozmaicenia i inspiracji. 50 przepisów w tym przepisy na zdrowe koktajle, fit desery, placki, gofry, pasty oraz sosy a wszystko przygotowane we współpracy z profesjonalnymi dietetykami

Oprócz przepisów w książce znajdziesz również instrukcję, opis i tabelę kalorii oraz makroskładników.

Blender Bezprzewodowy Nowej Generacji BlendyGo 2

Jeśli miałabym wskazać jeden sprzęt kuchenny na którego wydane pieniądze nie były kasą wyrzuconą w błoto to byłby to zdecydowanie blender. W naszym domostwie z blendera korzystamy codziennie a kiedy usłyszałam, że istnieje przenośny blender bezprzewodowy ładowany na USB, który mogę zabrać ze sobą w każdą podróż, radość nie miała końca:)

Blender BlendyGo 2 bo o nim tu mowa po pierwsze wygląda przeuroczo, po drugie jest ładowany na kabel USB, po trzecie i najważniejsze pomoże mi przygotować moje ulubione koktajle gdziekolwiek będę.

Cóż więcej dodać? Blenduj na zdrowie:)

Wpis powstał we współpracy z marką BlendyGo.