Written by Natalia Szewczyk

Sherpa Jacket – podkradzione z szafy chłopaka

sherpa jacket katana zimą blog
Spis treści

ZIMOWA STYLIZACJA to NIE ZNACZY POLSKA ZIMOWA STYLIZACJA

Może nie na trzaskające mrozy, ale jednak…

Zimowa stylizacja, bo jest zima, holenderska zima… jak już wspomniałam w moim poprzednim modowym wpisie, ta pora roku w Niderlandach, rządzi się swoimi prawami.

Zwrot akcji, który miał miejsce ostatniego weekendu, który sprawił, że ludzie oszaleli, w tym i ja, czyli sobotni, gwałtowny opad śniegu, spowodował, iż nazajutrz obudziłam się z wypiekami na twarzy, w oczekiwaniu na baśniowy widok za oknem…

Żal… pogoda wróciła na swoje właściwe tory, a po wczorajszym śniegu, zostało tylko wspomnienie i wtedy właśnie, kurtka typu Sherpa Jacket, wchodzi do gry:)

sherpa jacket blog lifestyle Moda
co się dzieje zima blog wpis modowy
dzieci lepiące bałwana pierwszy raz od lat:)

LOOK OF THE DAY – CO NAS NIE ZABIJE…

Nie straszne nam zimno, porywiste wiatry i  błoto, czerwone nosy, skostniałe ręce, przemarznięte stopy… Nic nie powstrzyma nas, ludzi zamieszkujących holenderską ziemię, przed weekendowym spacerem i eksplorowaniem pobliskich terenów.

Być może, termos z gorącą herbatą, stanie się nieodzowną częścią tych krótkich wypadów, być może po powrocie do domu, niezbędny będzie rozgrzewający prysznic, ale nic to… damy radę:)

SHERPA JACKET – PODEBRANE Z SZAFY MĘŻA…

Garderoba męska, od długiego już czasu, jest kopalnią inspiracji. Granica, między ciuchami przeznaczonymi wyłącznie dla kobiet, a tymi męskimi, wydaje się być zatarta, jak nigdy dotąd.

Osobiście męskie T-shirty, bluzy, czy np. kurtki właśnie, często wabią mój wzrok, ze sklepowych półek – czy tylko ja tak mam?

Kurtkę ze zdjęć, podebrałam mojemu Łukaszowi, “łaskawie” mi zezwolił z jednoczesnym “tylko za bardzo się do niej nie przyzwyczajaj” 😉

Już teraz wejdź na mój blog o modzie, tam stylizacje, stroje dnia, akcesoria i dodatki:)

do zobaczenia w kolejnym wpisie:)